دوره آموزش تعمیر گیربکس اتوماتیک

این دوره بسیار تخصصی و عملی در تعمیرگاه جهانی آموزش داده می شود. 

انچه در این مباحث خواهید دید  :

گیربکس اتوماتیک جعبه دنده یا گیربکس

شرح دوره: 

مباحث دوره آموزش گیربکس اتوماتیک  گروه تعمیر کاران نوین کار

مزایای دوره آموزشی گیربکس اتوماتیک

شهریه و مدت زمان دوره آموزشی گیربکس اتوماتیک

بررسی بازار کار گیر بکس اتوماتیک

در این دوره کارآموز، یکی از مدل های گیربکس را فرا می گیرد که آموزش جعبه دنده های اتوماتیک نامیده می شوند. 

جعبه دنده یا گیربکس

جعبه دنده یا گیربکس خودروهای خارجی یکی از پر هزینه ترین بخش های این خودروهاست که می تواندوقت و انرژی بسیار زیادی را نیز از شما بگیرد.

از این رو دوره آموزشی گیربکس اتوماتیک به شما کمک خواهد کرد تا علاوه بر تعمیرات خودروی دنده اتومات، وارد بازار کار پر رونق مکانیک خودروهای خارجی شده و درآمد زایی بالایی داشته باشید. بنابر تفاسیر ارائه شده، با ما همراه باشید تا با دوره آموزشی گیربکس اتوماتیک از  تعمیرگاه مکانیکی نوین کار آشنا شوید.

یکی از مهمترین قطعات خودرو گیربکس است که وظیفه ی آن انتقال قدرت از موتور به چرخهاست. انتقال قدرت مرحله ای است که طبق گشتاور این اجازه را می دهد که موتور خودرو در دور یکسان به سرعت های بالاتری برسد.

زمان خریدن خودرو یکی از مهم ترین مسائل انتخاب گیربکس خودروی شما است. قبلا فقط یک مدل دستی و یک مدل اتوماتیک موجود بود ولی در دنیای امروز با توجه به گسترش تکنولوژی های روزانتخاب های موجود هم افزایش یافته است.

گیربکس اتوماتیک به گیربکسی گویند که کار تعویض دنده را به شکل خودکارو الکترونیکی انجام می دهد. مراحل تعویض دنده تماما توسط برنامه داخلی ایسیو گیربکس اتوماتیک انجام میشود.می توان گفت گیربکس های اتوماتیک از یک کنترل کننده الکترونیکی سنسورهای مکاترونیو چرخ دنده های مکانیکی تشکیل شده اند.

وسعت واردات خودروهای خارجی و پیشرفت روزافزون تکنولوژی در گیربکس های خودرو(سیستم های انتقال قدرت) در این خودروها باعث شده بیشتر کارشناسان فنی و تعمیرکاران ضعفی در تعمیرات گیربکس داشته باشند.

شرح دوره

مباحث دوره آموزشی گیربکس اتوماتیک به گونه ای چیده شده اند که به راحتی شما را وارد بازار کارمکانیک خودرو خواهند کرد و تقریبا از آموزش های دیگر بی نیاز خواهید شد. البته باید یادآور شویم که مکانیک خودرو خواهند کرد و تقریبا از آموزش های دیگر بی نیاز خواهید شد. البته باید یادآور شویم که پیشنیاز این دوره آموزش مکانیک خودرو از گروه  تعمیرکاران نوین کار است و باید قبل از شروع دورهآموزشی گیربکس اتوماتیک ، دوره فوق را گذرانده باشید.

مباحث دوره آموزش گیربکس اتوماتیک

مباحث این دوره آموزشی عبارتند از:قطعه شناسی گیربکس های اتوماتیک ساز و کار و اصول کارکرد گیربکس های 4، 6 و 8 دندهساز و کار دنده سیاره ای  هاساز و کار ساعت و شیر برقی ها

عیب یابی و تست عملکرد گیربکس های اتوماتیک طریقه دیاگ زدن و عیب یابی آن

  • باز و بستن 3 مدل گیربکس خودروهای خارجی به صورت کارعملی

ما همان  طور که گفته شد، در این دوره ی طلایی سه مدل  AL4/هیوندایی HIVEC/بنز/بی ام و  (ZF آموزش دنده ( پژو8 و 6، 4گیربکس اتوماتیک داده خواهند شد.

بنابراین شما گیربکس تمام اتومبیل های خارجی را به طور کامل در یک دوره!ی کاملا حرفه ای، آموزش خواهید دید.

مزایای دوره آموزشی گیربکس اتوماتیک

کامل و جامع بودن و آموزش همه چیز از گیربکس های اتوماتیک تنها بخشی از مزایای این دوره آموزشی گروه تخصصی نوین کار  است. این دوره ی طلایی یک دوره آموزشی کامل است که مزایای زیر را دارد:

آموزش به صورت 100٪ عملی بر روی محصولات خارجی و داخلی آموزش فشرده و در عین حال همه گیر در یک دوره ی طلایی آشنایی کامل با ساز و کار 3 مدل گیربکس اتوماتیک آشنایی با قطعه ها و نحوه باز و سرهم کردن گیربکس اتوماتیک فراهم کردن خوابگاه مناسب برای کارآموزان شهرستان شهریه و مدت زمان دوره آموزشی گیربکس اتوماتیک این دوره آموزشی با زحمات فراوان  گروه  مکانیکی نوین کار اجرا می شود؛در مدت 3جلسه است 3 ساعته که می توانند علم و تخصص خود رابا آموزش گیربکس اتوماتیک بالا  ببرند.

دوره طلایی آموزشی گیربکس اتوماتیک  تعمیر گاه نوین کار با شهریه بسیارمقرون به صرفه 3.000.000 تومان شما را به یک متخصص تبدیل خواهد کرد و بعد از آن به راحتی میتوانید وارد بازار کار شده و کسب درآمد کنید.

 توضیحات کلی و کلیدی دوره

کارآموزان در طول دوره ی آموزش گیربکس اتوماتیک که آموزش جعبه دنده های اتوماتیک هم گفته میشود مهارت لازم برای کار بر روی انواع گیربکس های اتوماتیک تویوتا، گیربکس های اتوماتیک هیوندا،گیربکس های اتوماتیک کیا، گیربکس های اتوماتیک مزدا و همچنین گیربکس های اتوماتیک فرانسوی مانند رنو مگان، سیتروئن c7، گیربکس های اتومات 206 و 207 و گیربکس های اتوماتیک سی ویتی(cvt)  بدست آورده و توانایی عیب یابی و تست این جعبه دنده ها را تا مقطع دیفراسیل دارند.

عیب یابی گیربکس های اتوماتیک بدون دیاگ و عیب یابی گیربکس های اتوماتیک با دیاگ و تست سیم کشی در گیربکس و تست عملگرها و سنسورها در این دوره به طور کامل آموزش داده می شود. سرویس ساعت گیربکس و عیب یابی آن از مباحث اصلی دوره ی آموزش گیربکس اتوماتیک در آموزشگاه فنون  خودرو می باشد. نقشه خوانی و تحویل نقشه های گیربکس های اتوماتیک به طور کامل انجام می شود.

کارآموزان بعد از اتمام این دوره مانند کارشناسان فنی خودروهای خارجی و داخلی مهارت عیب یابی وتعمیر جعبه دنده ماشین اتوماتیک را دارا می باشند و همینطور توانایی تعمیر اصولی گیربکس ها را دارند.

 نکات مهم برای انتخاب آموزشگاه یادگیری گیربکس اتوماتیک تجهیزات به روز و کافی برای آموزش تجربه و مهارت اساتیدمحتوای آموزشی مناسب و به روزکیفیت دوره های عملی مدرک پایان دوره:

در انتهای دوره به شما مدرک تخصصی زیر نظر فنی و حرفه ای داده می شود. و در صورت نیاز گواهینامه بین المللی pcms  استرالیا  و tap انگلیس اعطاء خواهد شد.

شرایط بازار کار تعمیرات گیربکس اتوماتیک

به علت خاص بودن و غیر ساده بودن گیربکس و عملکرد آن، بازار کار گیربکس اتومات بسیار پول سازاست و تعداد افرادی که در زمینه تعمیر گیربکس اتوماتیک ماهر باشند زیاد نیست، به همین دلیل آموزش گیربکس اتوماتیک در تعمیر گاه مکانیکی نوین کار  اهمیت زیادی دارد

باتوجه به ماشینی تر شده زندگی در این عصر، این شغل نیز با بازار کار بهتری مواجه است و کسانی که در این رشته مشغول فعالیت هستند در تمامی فصول مشتریان خاص خودشان را دارند.

برسی بازار کار

همچنین با داشتن مدرک معتبری که توسط  تعمیر گاه مکانیکی نوین کار صادر خواهد شد، کارآموز بعداز پشت سر گذاشتن این دوره میتواند راحت تر جذب مراکز دولتی که در زمین خودرو فعالیت میکنند.

جدا از این اگر فردی که دوره آموزش گیربکس اتوماتیک را پشت سر گذاشته باشد میتوان به سرمایه

کم هم مغازه ای را اجاره یا خریداری کند هرچند با متراژ پایین، اما بدلیل مهم بودن این فن، کار وی پررونق خواهد شدف البته کمی صبر هم لازم است تا مشتریان مورد نظز با وی آشنا شوند. از تبلیغات در

زمینه گیربکس اتوماتیک هم میتواند اسفاده کند تا زودتر به نتیجه دلخواهش دست پیدا کند. اگر هم فردسرمایه خداقلی برای باز کردن یک مغازه را نداشت. میتواند در مکانیکی های دیگر  غیر از نوین کار  نیز مشغول بکار شود و

بعد از یک دوره مغازه خود را باز کند. مشغول شدن در مکانیکی های دیگر نیز باغث میشود فرد کارآموز بااین کار و مشتری مداری بیشتر آشنا شود و در کارش موفق تر باشد.

آیا برای گذارندن دوره تعمیر گیربکس پیش نیاز وجود دارد؟

دوره ی آموزشی مکانیک خودرو که توسط تعمیر گاه مکانیکی نوین کار   برگزار میشود از جمله دوره هایی است که پیش نیاز دوره آموزش گیربکس اتومات است. این پیش نیاز برای کارآموز بسیار مفید استو باعث میشود در قسمت گیربکس نیز حرفه ای تر شود. از دیگر دوره هایی که میتواند برای کارآموزمفید باشد گذراند دوره برق خودرو باشد.

 جمع بندی

اگر شما علاقه مند به کار در زمینه خودرو و گیربکس هستید برای آموزش جامع آن با کارشناسان  تعمیر گاه مکانیکی نوین کار  تماس بگیرید و یا بصورت حضوری مراجعه کنید. تا هرچه زودتر بتوانید بعد از گذراندن دوره آموزش

گیربکس اتوماتیک بصورت حرفه ای موفق وارد بازار کار آن شوید. طبیعتا هر چه در کاری که به آن علاقه دارید با دانش تر نیز باشید در مسیر پیش روی کاری با خیالی راحت به هدف مورد نظرتان خواهد رسید.